Değerli sosyal medya kullanıcıları!
Sizlerle bu yazımızda, ‘Instagram’ın nasıl çevrimdışı kullanılabileceğini detaylı bir şekilde paylaşacağız.
Dünyanın en popüler sosyal medya ağlarından biri olan ‘Instagram’, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumda. Yaklaşık olarak 600 milyona yakın bir kullanıcıya hitap eden ‘Instagram’da yaşanan en büyük sorunlardan biri, internet bağlantısından kaynaklanan yavaşlık problemleridir. ‘Instagram’ kullanıcılarının en çok beklediği özellik, ‘çevrimdışı’ iken bile hesaplarına giriş sağladıklarında, kişisel hesaplarında istedikleri işlemi sağlayabilmek. ‘Android’ cihazlarda sunulan bu özelliğin yakın bir zamanda ‘iOS’ cihazlara da geleceği söyleniyor. Bu özelliği kullanabilmek için aşağıdaki işlemlerin yapılması gerekiyor.

‘Instagram’ Nasıl Çevrimdışı Kullanılır? (Resimli Anlatım)
• ‘Instagram’ı çevrimdışı kullanabilmek için telefonunuzdaki işletim sistemi sürümün en son ve güncel sürüm olması gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken en temel nokta budur.

• ‘Instagram’ hesabınızdaki videoları, resimleri, paylaştığınız hikayeleri çevrimdışıyken kontrol edebilmek için, internet bağlatınız varken bunları görüntülemiş olmanız gerekir.
• Görüntülediğiniz videoları, resimleri, hikayeleri, çevrimdışı olduğunuzda tekrar izlemek istediğinizde, herhangi bir sorun ile karşılaşmadan izleyebileceksiniz.


Dikkat edilmesi gereken en önemli husus da şudur:
• ‘Instagram’ hesabımızda yapılan bu işlemler, telefonumuzda fazla alan kaplayacağından dolayı belli zamanlarda ‘Instagram’daki verileri temizlemeniz gerekmektedir.
İyi gezintiler dileriz.

Onurcan ALBAYRAK

Yorum Yaz